Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Novinky
  4. Naše logo, naše myšlenka, náš podpis. Co vlastně vyjadřuje?
12.01.2021
Novinky

Naše logo, naše myšlenka, náš podpis. Co vlastně vyjadřuje?

Proč naše logo symbolizuje logo sovičky? Sovičkou vyjadřujeme, že naše logo, potažmo naše produkty mají v sobě esenciální myšlenku. Tedy, že jsou kvalitní, poctivé a hlavně vyjadřují nějaké poslání. Nejsou bezduché, jsou autentické a mají význam a hodnotu.

To ale není všechno, co se na první pohled zdá. Vždy za něčím hledejme ještě něco víc, něco v skrytu. Někdo v sovičce může vidět i jiné zvíře. A to bylo úkolem i tohoto symbolu. Je v ní i kočička, jménem Budulínek. Budulínek, byl velmi odvážný kocourek, který byl vždy věrným přítelem svého majitele. Byl velmi hravý, měl radost ze života a uměl vyjadřovat své city.

Proto jsme se rozhodli, že i Budulínek bude mít své místo v logu. Chceme, aby logo a současně naše tvorba vyjadřovala hravost - propojení barev a kombinací, vynalézavost - vytváření nových stylů a střihů, radost - naše produkty musí jednoduše krásné a elegantní.   Kočička symbolizuje oproti sovičce emoce, emoce, že i krásná věc, lze vyrobit s láskou a poctivosti. Jednoduše v naší radost do života.

Pokud tedy vidíte sovičku, je to v pořádku. Jste moudří a rozpoznali jste hlavní účel loga. Pokud vidíte i kočičku, zapojili jste emocionální stránku mysli. Pokud už nahlížíte obojí, plně jste pochopili naše vyjádření.

U nás je konec konců naše logo interně nazýváno prostě Budulínek.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Copyright Blanka Mudrová, M+M 2004-2022. Všechna práva vyhrazena. Design 1/2022 Jiří Mudra
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz