Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blanka Mudrová, original_handbags


 

O nás - Blanka Mudrová, výroba a navrhování kabelek

Blanka Mudrová je již tradiční módní značkou, která se od svého vzniku zabývá výrobou kabelek, aktovek, peněženek a jiných módních doplňků, dříve souhrnně schováno pod názvem výroba kožené galanterie. Svojí návrhářskou a šicí dílnu máme na Vysočině v obci Rynárec, kde vytváříme a šijeme po několik generací. Naši snahou je přinášet na český i zahraniční trh kvalitní módní doplňky, na kterých se podílely ruce zkušených brašnářů,  zároveň jsou ušity na klasických brašnářských strojích ze Zlína a Boskovic a těmto doplňkům a kabelkám dát punc originality a prémiové ruční výroby.

V posledku vzato neustále inovujeme své výrobky, aby byly „up to date  se současnými trendy a materiály, ale zároveň produkujeme i své jedinečné umělecké módní kousky, které se nosí již po několik generací, tedy výrobky s tradiční mačkanou kůží.

Pro koho tvoříme

Vyrábět je nám vlastní, vytvářet zrovna tak. Navrhujeme a šijeme koženou galanterii, tedy produkujeme na český a evropský trh jedinečné kožené kabelky, aktovky, peněženky a jiné drobnosti z kůže či ekokůže. Naší snahou je vyrábět poctivé modely, které jsou originální a nejsou v mainstreamových obchodech.

Naši nemalou klientelou jsou i státní společnosti, obce a firmy, které si nechávají pro své zaměstnance ušít poctivé aktovky, pouzdra na terminály či desky na spisy či dokumenty. Vše lze označit logem firmy nebo obce. Lze tak zvolit vlastní střih i materiál.

Navrhujeme a podporujeme start-up

Co nás opravdu baví je dělat něco nového, neobvyklého a neokoukaného. Proto se zaměřujeme na navrhování nových jedinečných modelů dle představ našich zákazníků a designérů. Navrhování a šablonování je vskutku dlouhá a náročná práce, jsme jedni z mála v České republice, kteří se specializují na zakázkovou výrobu od prvotníhonávrhu po výslednou realizaci kabelek, peněženek či jiných brašen podle představ zákazníků.

Start-upy rostou po světě, jak houby po dešti, proto se trend dnešní doby, přesouvá k domácímu navrhování, kdy lidé chtějí vytvořit svou vlastní kolekci či rozjet svůj business jako novou módní značku, proto vytváříme tzv. "kabelky na klíč" - od samotné představy a návrhu, počtu vyrobených kusů, šablonováním kabely, až po výslednou realizaci samotné tašky. Lze tak zvolit doplňky, druh materiálu či samotný střih kabelky a navíc se zajímavou množstevní slevou vůči jednomu vyrobenému kusu.

Vyrábíme i to nejmenší - upomínkové předměty

Při našich toulkách po naší vlasti jsme byli občas velmi zklamáni z toho, že při jakékoliv návštěvě pamětihodnosti či jiné kulturní instituce, tak její ráz byl přehlušen nehezkými upomínkovými předměty, které měly svůj zrod někde ve východní Asii. Tedy předměty, které se nevztahovaly k samotné kulturní krajině či vážnosti památky. Proto jsme se rozhodli, že k naší výrobě designových kabelek přidáme produkci předmětů, které se svým charakterem přibližují chápání a zvyklostem dané krajiny a jejímu obyvatelstvu. Chceme, aby naše upomínkové předměty měly svůj charakter, aby nebyly jen něčím, co se někde odloží a postupem času zapomene. Naše upomínkové předměty se znakem pamětihodnosti, obce či dané kulturní události vždy vykouzlí každému úsměv na tváři a určitě si najdou své místo v mysli každého cestovatele, návštěvníka či obdarovaného. Prostě se od začátku  řídíme vlastním motem: „Krásná věc se musí vyrábět poctivě a s láskou.“

Blanka Mudrová - kožené obrazy, olejomalba a umělecká činnost

Blanka Mudrová vždy tíhla k umění. Od útlého dětství, kdy dostala své první pastelky, maluje a maluje. Neustále se zdokonaluje a nyní má svou obrazovou galerii v rodném Rynárci. Vytváří jedinečné olejomalby, které jsou charakteristické rostlinnými a krajinnými motivy.

Její hlavní záběr je nyní v tvorbě velkoformátových kožených obrazů, které asi zřejmě jako jediná dělá v Čechách. Vystavuje své obrazy po celé České republice a svoji tvorbu prodává klientele do Čech a Kanady. Autorka se ve svých obrazech snaží zachytit jemnou krásu přírody tím, že vymodeluje její základní prvky a zasadí je do obrazu. Snaží se poukázat na její křehké prvky, které jsou běžným okem přehlíženy, a tak je vypíchnout jako něco, co je jako esenciálně důležitého a nezbytného.

Novinky z našeho blogu

Vznik batohu - Kam dám tu zpropadenou whisky? Hoď si ji na záda...
11.07.2021 Novinky
Vznik batohu - Kam dám tu zpropadenou whisky? Hoď si ji na záda...
Člověk by si v hloubi duše myslel, že jsou tu batohy s námi od nepaměti, kdy lidé potřebovali přenést své drahocennosti na větší vzdálenosti, aby tak ... číst celé
Výroba na zakázku - nové modely?
12.04.2021
Výroba na zakázku - nové modely?
Tvořit nás baví. Vyrábět nové kousky, jak by smet a vidět nadšeného zákazníka je pocitem k nezaplacení. To vše nás pohání dopředu k něčemu novému a tv... číst celé
Štěstí se nosí u nás. Roztomilý Easter egg v našich kabelkách...
12.03.2021 Novinky
Štěstí se nosí u nás. Roztomilý Easter egg v našich kabelkách...
Co je Easter egg? U nás je to kožený štítek našitý uvnitř kabelky se symbolem štěstí. Namátkově vybraným kusům výrobků se tedy poštěstí. číst celé
Naše logo, naše myšlenka, náš podpis. Co vlastně vyjadřuje?
12.01.2021 Novinky
Naše logo, naše myšlenka, náš podpis. Co vlastně vyjadřuje?
Na našich kabelkách, peněženkách a batůžkách můžete najít malou destičku či ražbu s obrázkem sovy nebo kočičky. Co vlastně vyjadřuje? číst celé

Copyright Blanka Mudrová, M+M 2004-2022. Všechna práva vyhrazena. Design 1/2022 Jiří Mudra
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz